Haberler-2015 > Bereket'tan Uydu Takipli Asistans Hizmeti

Acente ve müşterilerine hızlı, kesintisiz ve sağlıklı hizmet vermek konusunda internet ve teknolojinin tüm olanaklarından etkin bir biçimde yararlanan Bereket Sigorta, online-DASK uygulamasından sonra “Teknoloji Destekli Yol Yardım Projesi” Mymobility ‘i müşterilerinin hizmetine sundu.
 

MyMobility’nin Kasko versiyonu, MyMobility hizmetini kullanabilecek olan araç sahiplerine, sahip oldukları kasko poliçe numaraları ile sisteme kayıt yaptırabilme olanağı sağlıyor. Sisteme kaydını yaptıran araç sahipleri, Bereket Sigorta my mobilitiy sayesinde bulunduğu yerin anında tespit edilmesi, gerçekleşen olaya göre gerekli çekme kurtarma destek hizmetinin yer tespitine eş zamanlı organize edilmesi ve Bereket Sigorta Acil yardım hattındaki görevlilerin kendisini arayarak iletişime geçmesini mümkün kılıyor. Bu  zor bir anda en kısa en etkin şekilde Bereket Sigorta’nın Sigortalısına ulaşması ve yardım etmesi anlamına geliyor. Ayrıca, acil ihtiyaçlar için tek tıklama ile Türkiye veya hangi ülkede bulunuyor ise polis, itfaiye, ambulans hattına ulaşabiliyor ve bulunduğu noktayı bildirebiliyor.
 

Europ Asistans firmasının hayata geçirdiği uygulamadan Bereket Sigorta’dan kasko poliçesi satın alan tüm sigortalılar ücretsiz olarak yararlanabilecek. Bu uygulama ile sürücüler, tam olarak nerede olduklarını bilmeseler dahi, uygulama uydu aracılığı ile aracın yerini tespit ediyor ve elde edilen bilgiler asistans firmasının operasyon merkezine iletiliyor. Böylece acil teknik yardım merkezi, çok daha çabuk şekilde duruma müdahale edebiliyor.
 

Bereket Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak, sigortalılarımızın yolculuk sırasında arabanın bozulması da dahil istenmeyen durumlarda hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirilmiş tüm hizmetleri hayata geçiren şirket olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, bu amaçla yeni teknolojilere yatırım yapmaya devam edeceklerini, sigortalılarına yenilikçi ve nitelikli hizmet sunan bir şirket olma stratejilerinden ödün vermeyeceklerini söyledi.
 

Bu hizmetten yararlanacak sigortalıların, Iphone’u olan kişilerin applestore’a girerek “ Işık  Sigorta Yol Yardım” yazarak telefonlarına ücretsiz olarak  yazılımı yüklemeleri yeterli olacak. Bu uygulama 2012 yılının son  çeyreğinde  Blacbery ve diğer androidlerde de kullanılabilecek.  Dünyanın en yaygın network ağına sahip Europ Asistans firması, hemen hemen her ülkede yaygın hizmet veriyor ve uygulamadan yurtdışında da ücretsiz yararlanma imkanı sunuyor.
 

MyMobility, günlük araç kullanım anındaki sürüş  pozisyonunuza göre ergonomik olarak dizayn edilmiş olup, sürücülere kullanım kolaylığı sağlıyor.

İlk sizin haberiniz olsun

E-Bülten listemize kayıt olun en son kampanyalarımız ve ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Güler yüzlü müşteri hizmetleri personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an sadece bir rakam uzaktayız.

 0 850 220 91 81

Genel Müdürlük

Saray Mahallesi
Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul

bilgi@bereketsigorta.com.tr 

0 216 633 71 00

Bölge Müdürlükleri Temsilcilikler
  • Dask
  • tcbasbakanlikhazine
  • bilgitoplumuhizmetleri