Haberler-2015 > Bereket hızında deprem sigortası

Bereket Sigorta’dan, Işık Hızında DASK

Acentelere ve müşterilere hızlı, kesintisiz ve sağlıklı hizmet vermek konusunda internetin tüm olanaklarından etkin bir biçimde yararlanan Bereket Sigorta online-DASK uygulamasını hayata geçirdi. Proje henüz test aşamasındayken online-DASK poliçesini tanzim ettirmiş olan ilk sigortalıya konut poliçesi armağan edildi.


Bereket Sigorta, yenilenen web sitesini, hayatı kolaylaştıran uygulamalar ile geliştiriyor. Kurumsal web sitesinde hizmete açılan online-DASK uygulaması, 7/24, hızlı ve pratik işlem yapabilmelerini sağlıyor. Yenilikçi ve kullanıcı dostu online-DASK uygulamasıyla, hem müşteriler, hem de acenteler hiçbir sorunla karşılaşmadan, işlemlerini kısa sürede sonuçlandıracaklar. Bereket Sigorta’nın, web sitesindeki online uygulamaları ve yenilikçi fikirleri kapsayan web projesi, 2010 yılının sonuna kadar tamamlanacak. Işık Hızı projesinin hedefi, acenteye ve müşteriye çok daha sağlıklı, sürekli ve yenilikçi bir hizmet ortamı yaratabilmek.

Online-DASK hizmeti ile ilgili bilgi veren Bereket Sigorta Genel Müdürü Recep Koçak, Bereket Sigorta’nın yenilikçi uygulamalar ile ilgili yaklaşımını özetleyerek şu bilgileri paylaştı: “Günümüz iş dünyasının rekabetin yarattığı zorlu koşulların yanı sıra çok önemli bir avantajı var. O da, internetin kurumların ve bireylerin günlük hayatına olumlu etkisi. Web ortamındaki yenilikleri hızlı bir biçimde hayata geçirmek öncelikli hedeflerimizden biri. Online-DASK uygulaması, poliçenin zorunluluğundan dolayı, müşterilerin istedikleri anda ve yerde, hızlı bir biçimde işlemlerini tamamlayabilmelerini sağlıyor.

Bereket Sigorta kurumsal web sitesinde kolay kullanımlı bir modül sayesinde 7 gün 24 saat gerçekleşen hizmetin bu alandaki en başarılı örneklerden biri olmasını arzu ediyoruz. Proje henüz test aşamasındayken bir müşterimiz, başarılı bir biçimde poliçeyi tanzim ettirerek ilk online-DASK poliçemizin sahibi oldu. Biz de bu sigortalımıza konut poliçemizi armağan ederek, teşekkür etmiş olmak istedik.”
 

İlk sizin haberiniz olsun

E-Bülten listemize kayıt olun en son kampanyalarımız ve ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Güler yüzlü müşteri hizmetleri personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an sadece bir rakam uzaktayız.

 0 850 220 91 81

Genel Müdürlük

Saray Mahallesi
Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul

bilgi@bereketsigorta.com.tr 

0 216 633 71 00

Bölge Müdürlükleri Temsilcilikler
  • Dask
  • tcbasbakanlikhazine
  • bilgitoplumuhizmetleri