Duyurular > 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

Kampanya Detayları 

 

Facebook ve Instagram hesaplarımız üzerinden yapacağımız 14 Şubat yarışma görselinin altına ‘En sevdiğini yorum olarak etiketle ''Acil Sağlık Paketi'' kazanan 3 şanslı yarışmacıdan biri sen ol. 

 

Ödüller; 

Katılımcıların yorumları arasından yapılacak çekiliş sonucunda kazanan 3 kişiye Bereket Sigorta’dan Acil Sağlık Paketi hediye edilecektir. 

 

Yarışmanın kazananları Bereket Sigorta’nın sosyal medya sayfalarından açıklanacak.  

 

Detaylı Katılım Koşulları 

 

 1. 14 Şubat Sevgililer Günü için Facebook ve Instagram üzerinden yapılan kampanyaBereket Sigorta tarafından düzenlenmektedir. 

 

 1. Kampanya, aşağıdaki ve Bereket Sigorta tarafından daha sonraki tarihlerde duyurulabilecek şartları kapsar ve kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar. Katılımcıların kampanyadan faydalanabilmeleri için tüm şartları eksiksiz olarak yerine getirmeleri gerekmektedir. 

 

 1. Kampanyada yaş sınırı yoktur.  

 

 1. Kampanya, TSİ 12 Şubat Pazartesi günü saat 13:00’da başlayıp TSİ 16 Şubat Cuma günü saat 17.00’de sona erecektir. Kampanya ile ilgili tüm duyurular Bereket Sigorta’nın resmi sosyal medya hesaplarında ve www.bereketsigorta.com.tr web sitesinde yayınlanacaktır. 

 

 1. Kampanyaya katılmak için tüm katılımcıların 14 Şubat Sevgililer Günü için yapılacak paylaşımımızın altına en sevdiği kişiyi etiketlemesi gerekecektir. 

 

 1. Bir kişi, kampanya dahilinde istediği kadar içerik paylaşabilir fakat en fazla bir defa ödül kazanabilir. 

 

 1. Kampanyamızda kazananlar, belirtilen koşulu eksiksiz tamamlayanlar arasından yapılacak çekilişle belirlenecektir. 

 

 1. Kazananların, açıklandıkları tarihten en geç 1 hafta içerisinde, kendilerine direkt mesaj (direct message-DM) olarak atılan bilgilendirme yazısına cevap ve onay vermeleri gerekmektedir. Kazanılan hediyeler katılımcıdan alınan bilgilere göre teslim edilecektir.  

 

 1. Katılımcılar, yanlış veya hatalı telefon, e-mail, adres vb iletişim bilgileri sunulması, telefon ve e-maillere cevap vermeme gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde hak iddia edilemez.  

 

 1. Kampanya esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda (Takipçi hilesi vs), bu kişiler hiçbir uyarıda bulunulmaksızın kampanyadan diskalifiye edilecektir.  

 

 1. Bereket Sigorta’nın yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Bereket Sigorta’nın her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, iş bu kampanya şartlarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler Bereket Sigorta’nın Facebook ve Instagram sayfası ile www.bereketsigorta.com.tr web sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. 

 

 1. Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.  

 

 1. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez, nakde dönüştürülemez veya ertelenmesi talep edilemez.  

 İlk sizin haberiniz olsun

E-Bülten listemize kayıt olun en son kampanyalarımız ve ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Güler yüzlü müşteri hizmetleri personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an sadece bir rakam uzaktayız.

 0 850 220 91 81

Genel Müdürlük

Saray Mahallesi
Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul

bilgi@bereketsigorta.com.tr 

0 216 633 71 00

Bölge Müdürlükleri Temsilcilikler
 • Dask
 • tcbasbakanlikhazine
 • bilgitoplumuhizmetleri