Bereket Ailem Ferdi Kaza Sigortası ile başınıza gelebilecek ani ve beklenmedik bir kaza sonucu ölüm ve sürekli sakatlık risklerine karşı güvence sağlıyoruz.


Ferdi Kaza Sigortası poliçe kapsamında;

  • Ölüm
  • Sürekli Sakatlık

teminatları yer almaktadır.


A)KAZA SONUCU VEFAT VE SÜREKLİ SAKATLIK TEMİNATI

Sigorta süresi içinde meydana gelebilecek kaza sonucu vefat edilmesi veya sürekli sakatlık geçirilmesi durumunda poliçede belirtilen teminatlar dahilinde ödenen teminattır.


Sigorta kapsamında sunulan teminatların yanında asistans hizmetler ise şöyle:


ü 
Asistans Hizmetler,

Araç Çekilmesi;
Sigortalının aracının kaza ya da arıza sonucu hareketsiz kalması durumunda Sigortalının kendisinin adına kayıtlı aracı, en yakın yetkili servise çekilecektir.

  • Çilingir; Sigortalının  kredi  kartı/ATM  kartı  ile  birlikte  konut/işyeri  anahtarlarının  da  çalınması  veya  anahtarların  kaybedilmesi  durumunda, Sigortalının talebi  halinde  konutuna/işyerine  girebilmesi  için  Sigortalının  ikametgahına/işyerine  çilingir  gönderecek ve kapı açma masraflarını ödeyecektir.

  • Tıbbi Danışmanlık; Sigortalının karşılaştığı acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak Medikal Ekibi tarafından bilgi verilir. Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları bildirilir. Karşılaşılan sağlık problemi konusunda alınması gereken önlemlerle ilgili tavsiyede bulunulur ancak tanı konmaz, ilaç önerilmez. Acil tıbbi müdahale gerekiyorsa, Medikal Ekibi tarafından tüm organizasyonlar sağlanır.

  • Tıbbi Nakil; Hastalanan veya kaza neticesinde yaralanan Sigortalının aranması halinde kara ambulansı ile en yakın uygun donanımlı hastaneye nakli sağlanacak ve ambulans masrafları yılda 2 kez belirlenen limitler çerçevesinde karşılanacaktır.

  • Tedavi Masrafları Nakit Avans; Hastalanma veya kaza neticesinde yaralanarak hastaneye kaldırılan Sigortalının ödemiş olduğu cerrahi, ilaç, doktor ve hastane masrafları belirlenen limitler çerçevesinde Sigortalıya geri ödenecektir.

  • İdari Asistans; Sigortalının kredi kartı/ATM kartı ile birlikte nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, giriş vizesi, uçak bileti gibi kendisine gerekli olan evraklarının çalınması durumunda, Sigortalının kaybettiği dokümanları yerine koyabilmesi için gerekli mercilere müracaatı ve gerekli bilgiler konusunda kendisine yardımcı olacak ve yol gösterecektir. Ayrıca hırsızlık olaylarında, olayla ilgili zabıt tutulması hususunda Sigortalıya gerekli yardımı sağlayacaktır.

İlk sizin haberiniz olsun

E-Bülten listemize kayıt olun en son kampanyalarımız ve ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Güler yüzlü müşteri hizmetleri personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an sadece bir rakam uzaktayız.

 444 27 58

Genel Müdürlük

Saray Mahallesi
Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul

bilgi@bereketsigorta.com.tr 

0 216 633 71 00

Bölge Müdürlükleri Temsilcilikler
  • Dask
  • tcbasbakanlikhazine
  • bilgitoplumuhizmetleri